Praca

Jeżeli marzysz o karierze w nieruchomościach, VIEW to najlepszy wybór. Dołącz do nas, a uzyskasz dostęp do szkoleń i możliwość realizacji celów zawodowych. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, którzy razem z nami będą pomagać naszym Klientom spełniać marzenia o własnej nieruchomości. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Młodszy doradca ds. Nieruchomości

Wymagania:
-determinacja i chęć do pracy,
-wysokie zdolności interpersonalne,
-mile widziane wykształcenie kierunkowe

Obowiązki:
-pozyskiwanie ofert oraz obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,
-telefoniczne umawianie spotkań,
-kompletowanie dokumentów,
-prezentacja nieruchomości

Oferujemy:
-możliwość zdobycia doświadczenia w branży nieruchomości
niezbędne narzędzia pracy,
-szkolenia zawodowe,
-elastyczne godziny pracy,
-pracę w młodym, ambitnym zespole,
-możliwość odbycia stażu,
-wynagrodzenie prowizyjne,
-praca w centrum Wrzeszcza

Opis dodatkowy:
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.).”